.

.

Аниме Haikyuu!! Hakuto Kotarou Унисекс Долг Ракав Слика Униформи Cosplay Џерси Грб Костим Нова Партија Облека

Аниме Haikyuu!! Hakuto Kotarou Унисекс Долг Ракав Слика Униформи Cosplay Џерси Грб Костим Нова Партија Облека

Оценка на посетителот:

DEN 2025.00 -6 %
DEN 2154.24
Залиха
Достапно за нарачка


Аниме Haikyuu!! Hakuto Kotarou Унисекс Долг Ракав Слика Униформи Cosplay Џерси Грб Костим Нова Партија Облека
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Униформа крпа/полиестер
Вклучува : 1*грб
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика.
Сликата е само за референца,ве молиме да се направи вистинскиот објект како стандардна Големина на Табелата Ова е Кинески големина ,треба да се провери на оваа внимателно и да го изберат правото големина !
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум. Точно Костими Детали :
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Униформа крпа/полиестер
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика.
Сликата е само за референца,ве молиме да се направи вистинскиот објект како стандард
Прирачник за грешка при мерење е mormal во рок од 2cm-4cm Ова вклучува Еден Костим како на слика Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Haikyuu
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Haikyuu
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Hakuto Kotarou
Извор:
Haikyuu
Карактер:
Hakuto Kotarou
Материјал:
Полиестер.Памук,Mesh
Акции:
Големини се во парк
Стил:
Спортска Јакна,Грб
Компоненти:
спорт јакна
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
No
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Купувачи како што избираат