.

.

Француската модерна уметност Вино Кафе Брент Heighton слики со Висок квалитет Рака насликани

Француската модерна уметност Вино Кафе Брент Heighton слики со Висок квалитет Рака насликани

Оценка на посетителот:

DEN 5655.00 -14 %
DEN 6576.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Ни остави на пораки за детали. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Без strenched или врамени. Тоа е различно од испорака начин. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Минималното време : 5-10 дена. Производи кои е оштетен не се враќа. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. 100% Рака Насликани на платно. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Вино Кафе Ориентација : Плоштадот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Контакт со нас и за други големината ако треба. Тоа обично трае околу 7-10 дена.
Наплата 1. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
58
Iid:
3115
M:
M3

Купувачи како што избираат