.

.

бесплатен превозот 10/15/20/25/30/40/50мл 50pcs/многу МИЛЕНИЧЕ црна мал спреј Atomizing шише Течни Козметички пакување шише Црна Капа

бесплатен превозот 10/15/20/25/30/40/50мл 50pcs/многу МИЛЕНИЧЕ црна мал спреј Atomizing шише Течни Козметички

Оценка на посетителот:

DEN 1060.00 -8 %
DEN 1152.00
Залиха
Достапно за нарачка


спецификации :
10ml дијаметар : 2.3 см висина : 7.3 cm тежина : 9g
15ml дијаметар : 2.4 см висина : 8.6 cm тежина : 9.5 g
20ml дијаметар : 2.3 см висина : 9.7 cm тежина : 11g
25ml дијаметар : 2.8 см висина : 9.8 cm тежина : 11g
30ml дијаметар : 2.7 см висина : 10.3 cm тежина : 11g
40ml дијаметар : 3.1 см висина : 10.3 cm тежина : 11g
50мл дијаметар : 3.2 см висина : 11.5 cm тежина : 13g
Здраво,драг пријател :
Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.
Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа :
http : //www.aliexpress.com/store/512499 или контактирајте го продавачот.
Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.
Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.
Krystal : ) За производи :
1. Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина,,различни екран поставување итн.Ние го цениме вашето разбирање.
2. Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.
Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.

Карактеристики на предлогот

Спецификации:
10ml, 15ml, 20ml, 25ml, 30ml, 40ml, 50мл
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
10ml 15ml 20ml 25ml 30ml 40ml 50ml
Број На Модел На:
7.3 см-11.5 cm

Купувачи како што избираат