.

.

120pcs 11CM/13.4 G Пластични Ласерски Minnow Риболов Мами Риболов Тешко Мамка Isca Вештачки Риболов Справи MI027

120pcs 11CM/13.4 G Пластични Ласерски Minnow Риболов Мами Риболов Тешко Мамка Isca Вештачки Риболов Справи

Оценка на посетителот:

DEN 4320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : 8 Боја на располагање
Тежина : 13.4 G/парче Должина : 11 CM/парче Пакување : Едноставен opp вреќа пакет Кука : #4 висока јаглероден челик Treble кука Swiming Длабочина : 0.6-1.8 M
Испорака Детали за : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Генерално превозот времето е помеѓу 15-60 дена на било која земја. Но, понекогаш тоа е зависи од различни обичај решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.Превозот преку EMS,DHL ТНТ или FEDex се исто така avaliable ако сакате да плаќаат дополнителна наплата. Се врати и враќање : Ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. За неисправни предмети ве молиме да ни обезбеди јасни слики. Повратни информации : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација.Ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние нема да ве изневерам. Најдобра услуга е нашиот живот-долго извршување; само се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI027
боја:
како слик
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат