.

.

Врвен Квалитет на хонг конг Круна Reginald Мажите е Полн нерѓосувачки челик види злато тенка Луксузни кварц види водоотпорен човек рачни часовници Кварц

Врвен Квалитет на хонг конг Круна Reginald Мажите е Полн нерѓосувачки челик види злато тенка Луксузни кварц

Оценка на посетителот:

DEN 1900.00 -10 %
DEN 2111.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бренд Име:
Reginald
Бендот Ширина:
15mm
Број На Модел На:
A802
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
21cm
Стил:
бизнис
Бендот Материјал Тип:
Волфрам челик
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Dial Дијаметар:
38mm
Отпорност На Вода Длабочина:
10Bar
Случај Материјал:
Волфрам челик
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат