.

.

Stenzhorn За Chrysler Ram меморија 3500 гуми притисок сензор 68239729AA,231674-102,434 MHZ

Stenzhorn За Chrysler Ram меморија 3500 гуми притисок сензор 68239729AA,231674-102,434 MHZ

Оценка на посетителот:

DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Пие И Време На Испорака
1.Ние брод во светот
2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена
3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е,
Ве молиме помогнете не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што го сакав
4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата,
вие исто така може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
ПОВРАТНИ информации
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.
КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА
- Ако имате било пребарување или незадоволство,
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници преку Aliexpress Центарот за Пораки само.
- нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела.
- Ние, исто така, работа во празници.
- Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа

Карактеристики на предлогот

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Купувачи како што избираат