.

.

онлајн уметничка галерија Митрополитот Џез Брент Heighton Пејзаж модерна Висок квалитет Рака насликани

онлајн уметничка галерија Митрополитот Џез Брент Heighton Пејзаж модерна Висок квалитет Рака насликани

Оценка на посетителот:

DEN 5449.00 -14 %
DEN 6336.00
Залиха
Достапно за нарачка

Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Без strenched или врамени. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Брод слики од целиот свет 4.
Наплата 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
58
Iid:
3100
M:
M3

Купувачи како што избираат