.

.

фунта-сребро-накит Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /GLCUMMWB PEWNZHFL

фунта-сребро-накит Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /GLCUMMWB PEWNZHFL

Оценка на посетителот:

DEN 75.00 -25 %
DEN 100.32
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 18" 1.1*2.6 Тежина : 2.2 g

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN1770
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN1770
KWVLXAMJ:
OUJTZYTFZWHKOCXC

Купувачи како што избираат