.

.

20 парчиња/пакет 3X издолжени мулти-користете криви кука/caddis ларвата куки 4# 8# 12# 16# криви месо тело летаат врзување нимфата/streamer Сува куките

20 парчиња/пакет 3X издолжени мулти-користете криви кука/caddis ларвата куки 4 8 12 16 криви месо тело

Оценка на посетителот:

DEN 100.00 -5 %
DEN 105.12
Залиха
Достапно за нарачка


20 парчиња/пакет 3 X издолжени мулти-користете криви кука/caddis ларвата куки 4# 8# 12# 16# криви месо тело летаат врзување нимфата/streamer Сува куките
Карактеристики : мулти-користете криви кука
Спецификации : 3 X издолжени криви месо тело нимфата/streamer Сува кука
Пакување : 20 парчиња/пакет, 4 големини за да изберете од

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
12, 16, 4, 8
Тип:
Бодликава Кука
Обликот:
криви месо тело
Позиција:
Океан Плажа Риболов
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
Кралската Sissi

Купувачи како што избираат