.

.

Игралиште за деца опрема гумени swiming базен со slide

Игралиште за деца опрема гумени swiming базен со slide

Оценка на посетителот:

DEN 187104.00
Залиха
Достапно за нарачка

ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата. Можете да добиете стручни водичи од нас цело време.Тешки картон за компресори.
Почитувани купувачи
Ви благодариме за вашиот заинтересирани во нашите производи .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи ми .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Игралиште за деца опрема гумени swiming базен со slide
Опис На Производот
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети. Она што е MOQ?
Нашата MOQ на секоја ставка е 1pc. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете повеќе информации за промени inflatables.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd-1000 USD) .Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Можеме ли да ја промените големината и бојата врз основа на оригиналната?
Со големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања. Колку за пакет?
Ние ќе се користи двојно пакување кеси за нашите гумени производи : PVC кеса + екстра ткаени торба за превозот и тешки картон за компресори.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Она што за контрола на квалитетот?
- Како и обезбедување на најдобар квалитет на производи на нашите клиенти е наша цел, овој чекор е многу важен за нашиот бизнис, нашите КК ќе провери, еден по еден да comfirm секој детал на производи е совршен.
Име на производ игралиште за деца опрема гумени swiming базен со слајд Изглед Како слики или customizede Боја Може да се прилагоди MOQ 1 BUC Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Карактеристики Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни Техника Двојно-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти за Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути ОЕМ Да начин на Плаќање T/T , Western Union , Трговија уверување или Money Gram Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор/воздушна пумпа Додатоци УЛ/CE одобрено компресор/воздушна пумпа,печ колекции,инструкции Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Испорака време 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.
Важни Информации :
1.
Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас . Можете да ни испратите вашиот сопствен дизајн фотографии со детали барања, а потоа ние ќе ви испратиме цртежи за потврда пред да се креира производство.Двојно пакување кеси за inflatables (PVC кеса).

Карактеристики на предлогот

категорија:
Голем Брануваа
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
Тип:
затворен игралиште
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
XZ-PO-005

Купувачи како што избираат