.

.

Воздухопловни конструкции Crye Прецизност Шлем БОЛЕСТ тактички шлем КП Шлем на Армијата, Борбената Обука Тактички Шлем

Воздухопловни конструкции Crye Прецизност Шлем БОЛЕСТ тактички шлем КП Шлем на Армијата, Борбената Обука Тактички

Оценка на посетителот:

DEN 4279.00 -15 %
DEN 5034.24
Залиха
Достапно за нарачка

И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Во 05 години првата нацрт-верзија, неговата цел е да се учествува во иднина војник програма.9 квадратни инчи На нивото на заштита, заштита ефект е подобрена очигледно, H суспензија, удобност и стабилност од ACH, дури и ако ракавици се прилагоди стегање е исто така многу погодни, NOVASUEDE наредени, синтетички велур кожа, комфор и не помалку than FAST, Поставата не е светла точка Водич и други брендови на шлем компатибилни, кука фиксација со едноставна и ефективна стап од еден километар, Шлем површината мат рефлектор трупот заштитен шлем поставува нови стандарди во заштита, комфор и Модуларни. Нормално трае 18-35 работни дена за повеќето земји, веќе за овие регион(Јужна Америка, Африка. Секое тело е карактеристика на Ops Core шлем H-Тилот на Главата Loc задржи систем за стабилност, неспоредливи комфор и удобност на Вредноста. Тоа 's многу добар пратката начин, се препорачува за вас.Благодарам многу. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата.

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Тип:
Шлем
Бренд Име:
demeysis
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Број На Модел На:
Воздухопловни конструкции
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS

Купувачи како што избираат