.

.

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пенење Течен Сапун Фармацевт Пумпа Шише Бања Кујната Countertop Refillable Додаток Акрилик 250ML

304 од не ' Рѓосувачки Челик Пенење Течен Сапун Фармацевт Пумпа Шише Бања Кујната Countertop Refillable Додаток

Оценка на посетителот:

DEN 301.92
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да го контактирате и вашиот проблем. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!!
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да ни e-mail.
СМИСЛЕНО ДИЗАЈН - Врвен квалитет бранеа од нерѓосувачки челик дизајн и заврши која се крие повеќето гребнатини ,и акрил наместо стакло. )
Увозни давачки и сите други такса не се вклучени во точка трошоци или од трошоците за превозот. За време на овој период, ве молиме
не ја модифицирајте цел цена. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа
во повеќето случаи порано.м
Производите може да се врати во рок од 7 дена по нејзиниот прием. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна за
Aliexpress во иднина. Тоа е навистина важно
дека љубовта вашето купување од нас.8 Оз на било сапун и течни обезбедување вашиот максимум задоволство
Големина : 2.Купувачи се одговорни за тие трошоци. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели." значи, кога
можете да користите Boleto плати за вашата цел , тоа ќе биде deday 5 повеќе денови за испорака .ПОЛЕ ако пакетот се големи, како USPS express не го прифатам тоа, па ве молиме оставете ни го вашето валидна физичка адреса. Машина за миење садови безбедно и лесно се чистат.
Ние не бродот за да PO. Лесно да се пополнат Широк отвор за устата refilling.
Кога купувачот го користите Boleto, ние ќе ги доби масажа од Alibaba систем : "Постои
доцнење од 5 работни дена од Boleto плаќање дозвола. Тоа е причината зошто ние го избраа 304 од не 'Рѓосувачки Челик кој е екстра јаки и исклучително отпорни на' рѓа!
ПРЕМИУМ КАПАЦИТЕТ - Висина 7. Вие не треба да ги потсети на купувачот да ја плати.
Контактирајте со нас
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Сепак, Ако производите не
имате било какви проблеми, купувачот треба да се плати за враќање превозот цена. Ние го цениме
вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Никогаш не грижете се повторно околу случајно капки кои може да ги скрши најчесто се користи стаклено шише и да се создаде хаос!
HIGH-END МАТЕРИЈАЛ : -Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали за производство на нашите извонредни производи.
Ние ќе брод во 1-2 работни дена по плаќање се расчисти.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Течен Сапун Точење
Метал Течен Сапун Фармацевт По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Главен Материјал:
Метал
Функција:
Течен Сапун Фармацевт,Пена Сапун Фармацевт
Број На Модел На:
xsy0002
Бренд Име:
Seafulee
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
боја:
Нерѓосувачки Челик

Купувачи како што избираат