.

.

6pcs Нови Мажите Накит Фокс Pendant Викинг Животинско Фокс Pendant За Ѓердан Викинг Drayon животинско Pendant Бесплатен превозот

6pcs Нови Мажите Накит Фокс Pendant Викинг Животинско Фокс Pendant За Ѓердан Викинг Drayon животинско Pendant

Оценка на посетителот:

DEN 393.00 -9 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Компатибилност:
ios
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
L-0019
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
COWNINE
Функција:
Фокс Pendant

Купувачи како што избираат