.

.

Wellvo Воена Половината Кеси Човек Мултифункционален Капка Нога Торба Мажите Мотоцикл Возење Торбичка Платно Molle Појас Патување Пакет XA1488C

Wellvo Воена Половината Кеси Човек Мултифункционален Капка Нога Торба Мажите Мотоцикл Возење Торбичка Платно

Оценка на посетителот:

DEN 480.00 -30 %
DEN 684.96
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Платно Боја : Црна,Каки,Војска зелена,Кафе Големина : 32cmx24cmx6cm(Hx Lx W)
Сите слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,тоа ќе се прикажува малку боја различни. Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см грешка ,ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Половината Пакети
Стил:
Мото & Biker
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Обликот:
Перница
Пол:
Унисекс
Рака Пад:
0cm
Број На Модел На:
половината торба
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
wellvo
Објектот Должина:
24cm
боја:
црна, каки, војска зелена, длабоко кафе
Повод:
отворено половината кеси Нога торба отворено чанти
Големина:
24*6*32cm(L*W*H)
Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО

Купувачи како што избираат