.

.

SKTOO За Ford kuga конвертира посветен тезги панел декоративни налепници ставени ABS gearshift panel

SKTOO За Ford kuga конвертира посветен тезги панел декоративни налепници ставени ABS gearshift panel

Оценка на посетителот:

DEN 822.00 -13 %
DEN 945.12
Залиха
Достапно за нарачка


SKTOO За Ford kuga конвертира посветен тезги панел декоративни налепници ставени ABS gearshift panel
Answer : ___________________________ Note :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете начинот на испорака и плаќање на нарачката,вклучувајќи ги и трошоците на испорака.ние ќе испрати детали во времето штом вашата уплата е завршен.ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки
Ве молиме контактирајте со нас
Ако имате проблем со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За разликата во боја
Разликите во боја може да се должи на други причини,како што се бојата на одразот во мониторот,осветлување,позадина.малку поинаква - тоа е во ред,сите стоки доби во вид,ве молиме да бидат сигурни да се купи. Враќање на Ние ќе се врати за вас,ако ви врати предметите за било каква причина.но купувачот мора да бидете сигурни дека елементи се вратени на нивните оригинални услови и треба.одговорни за испорака на детали.ако стоката биле оштетени или изгубени,и кога ќе се вратам! На реле
Царински даноци ве Молиме имајте во предвид нашата продажба на важност на не вклучувајќи какви било царински даноци.секоја земја има свои обичаи,даноци,ние не може да се контролира.па you 'd знаете политика на својата земја. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации по пет ѕвезди ќе добиете.добар фидбек нашата најголема награда. ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања,ние ќе ви помогнат да се реши, тогаш можете да ги оставите добар фидбек. можете да се регистрирате со нас Trademanger или напуштање на нас со Aliexpress или контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Година:
Други
Бренд Име:
SKTOO
Материјал Тип:
ABS-малку
Објектот Висина:
2inch
Име На Модел:
kuga
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
15inch

Купувачи како што избираат