.

.

Аниме Цртан филм Seirei Tsukai не Сечилото двојник да се Зајакнат Hugging Перница Случај Перница Покрие Pillowcase Праска Кожа 2 Пат Број 9019

Аниме Цртан филм Seirei Tsukai не Сечилото двојник да се Зајакнат Hugging Перница Случај Перница Покрие Pillowcase

Оценка на посетителот:

DEN 920.00 -29 %
DEN 1295.52
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Праски, Кожа, Сомот, Полиетилен терефталат, Краток куп velour, 2 Пат/WT
Ве молиме изберете омилен материјал.
Големина на : не постојат четири стилови, 100*34cm, 150*50cm, 160*50cm, 180*60см
Ве молиме изберете од омилените големина.
Состојба : Нова и добра состојба. Оваа цена е само за случај на перница. Можете да ги купите нашите перница внатрешниот.
Тоа е направен од висок квалитет на taslon (Peachy Поли Microfabric), тоа е дизајн јасност, се чувствуваат мека и мазна. Перница е двострано. Ние ќе производ на случај за вашата исплата, тоа ќе е потребно околу 5 работни дена, ве молиме да бидете трпеливи.
Дестинации
Време САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Јапонија за 18-30 дена Канада,Германија за 20-35 денови Други земји за 21-40 дена
Доколку имате потреба да го менувате вашите примање адреса, ве молиме да ги промените вашите лични информации каде наместо преку е-маил. Ако постои било прашање на нашите производи, ве молиме да стапите во контакт со нас, и ние ќе се обидеме да најдоброто од двата светови пристап. Можете да побарате од нас било какви прашања во врска со нашите производи. Контактирајте со нас пред да го вратите производот и треба да го врати во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Ние ќе брод надвор од објектот во 3-5 работни дена по купувањето. Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail. Ако сака да добие производот брзо, ве молиме предупредува ако умот. Не сакаме да се добијат негативни повратни информации врз основа на примање премногу бавно. Ако имате понудата на нашите производи, ве молиме да бидете трпеливи. Доколку сакате да добиете брзо, можете да нè контактирате и да бараат експрес испорака, но ќе мора да плаќаат повеќе поштарина.
Ние прифаќа плаќање со Зачувам. Исплата се должи во рок од 15 дена од денот на купување.
Вашето задоволство е наша најголема инспирација. Ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите вашите негативни повратни информации. Ние цврсто веруваме дека било недоразбирање може да се реши преку комуникација.

Карактеристики на предлогот

боја:
Праска Кожа, Сомот, полиетилен, Краток куп velour, 2 Пат WT
Големина:
100x34 cm, 150x50 cm, 160x50 cm, 180x60 cm
Бренд Име:
soqinjo
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Count:
40
тема count:
≥600TC
Број На Модел На:
Seirei Tsukai не Сечилото Танц Број 9019
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Стил:
Twill
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома

Купувачи како што избираат