.

.

2017 Yazole Види корејски Мажите Прозрачна Часовници Мода Минималистички Личност Студентите се Види Кварц Види Relogio Masculino

2017 Yazole Види корејски Мажите Прозрачна Часовници Мода Минималистички Личност Студентите се Види Кварц Види

Оценка на посетителот:

DEN 286.00 -10 %
DEN 317.28
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Види стил : Мода студентите се види голема црна кутија
Види Материјал : Сферични dial големите метални табела рамка dial
Dial Димензии : дијаметар : dial 4.5 ЦМ, дебелина 1.2 СМ
Рака димензии : ширина од околу 2,2 СМ, должина од околу 22 CM
Види тежина : Единица тежина 50g
Види карактеристики : голема црна кутија плима часовници со светлосен ефект по ноќ отсјај. Дебела мека рака сјајна текстура, удобен за носење.
За публиката : мажите стил диви дел
Пакетот вклучува :
види x 1
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П : Дали секој објект доаѓаат со секој подарок пакет(кутија или торбичка)?
A : Речиси предмети во и надвор продавница ќе дојде со секоја кутија или торбичка,но на некои објекти ги продаваат нив со многу ниска цена,па ние ќе се испрати без подарок пакет.можете да ги видите на нашиот опис или да побара услуга за клиентите!
П : Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
О : Секако,цел повеќе,повеќе попуст.ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку е-маил или trademessage.ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?
A : Да,ние прифаќаме пад на превозот,ние нема да додадете било нашите информации во пакет,и ќе ви испратиме следење на број,па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент.ако сакате нашите производи слики,можете да контактирате со нас,ние ќе испратете слики на вашата e-mail!
За Производи : Сите наши производи се фабрички места,има висока цена перформанси и грижете се-бесплатен по продажбата.
За Фотографии : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.
За Пратки : Производот цел ќе биде предаден во рок од 120 часа, отворен за резервации стока во истекува по породувањето, ве молиме да бидете трпеливи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
YAZOLE
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
339
Функција:
Шок Отпорни,Светлечки Раце
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат