.

.

Пролет/Есен Платно Бебе Момче Чевли Високо Квалитетен памучен ткаенина на карета Плитки Бебе Чевли За 0-18 МИЛИОНИ Првиот Пешаци трговија на Големо Цена

Пролет/Есен Платно Бебе Момче Чевли Високо Квалитетен памучен ткаенина на карета Плитки Бебе Чевли За 0-18

Оценка на посетителот:

DEN 172.00 -10 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
delebao
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Затворање Тип:
Лизга-На
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
квалитет:
Висок квалитет
боја:
како слики
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
бебе момче/бебе девојка
Одделот За Името:
Бебето
is_customized:
Yes
Outsole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
За Да Се Адаптираат На Возраст:
0-18 месеци

Купувачи како што избираат