.

.

5*8мм Сакам мојот Grandkids Лебди Шарм За Стакло Лебди Locket

5*8мм Сакам мојот Grandkids Лебди Шарм За Стакло Лебди Locket

Оценка на посетителот:

DEN 147.00 -10 %
DEN 163.20
Залиха
Достапно за нарачка


сад $ 1.7 /Парче
сад $ 0.1 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.06 /Парче
сад $ 0.06 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
e us $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
/Pice us $ 0.13 /Парче
сад $ 0.13 /Парче
20pcs/многу Бесплатен Превозот Сакам мојот Grandkids Лебди Шарм За Стакло Лебди Locket
Лебдечки Шарм За Стакло Locket DIY Шарм Легура Шарм Лебди Locket Шарм Шарм Pendant Лебди Шарм За Стакло Locket DIY Шарм Срцето Шарм Лебди Locket Шарм Микс Шарм За Стакло живеење Меморија Лебди Locket Pendant

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
клучни зборови:
лебдечки шарм
Материјал:
Легура
Големина:
5*8mm
Објектот:
Шарм
Тип:
Лебдечки Шарм За Стакло Locket
Пакет:
20pcs/торба
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Стил:
лебдечки шарм

Купувачи како што избираат