.

.

Бебе Девојки Фустан Коњ Принцезата се Облекуваат Децата Облека Лето Животинско Applique Облека Деца Фустани за Девојки Носии

Бебе Девојки Фустан Коњ Принцезата се Облекуваат Децата Облека Лето Животинско Applique Облека Деца Фустани

Оценка на посетителот:

DEN 219.00 -6 %
DEN 232.80
Залиха
Достапно за нарачка


[Description] : Девојки Фустан
[ големини] : 18-24 M/2/3/4/5/6
[ боја] : A s Фотографии
[MOQ] : 1 сет
[Материјал] : 95% Памук
[Пакување] : 1 Сет Спакувани Во 1 Торба
[Прашува] : За попуст, ако цел 4 сетови, pls контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде попуст, ви благодариме!
Единица : cm (1 Инч=2.54 см)

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Деца Приказни
Декорација:
Вез
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
18-24M-2-3-4-5-6
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Купувачи како што избираат