.

.

БАКНЕЖ MADNY Сребрена /Gold / Розово Злато Боја Студ Earring со 2 Карат Јасно Циркон Благородна Earring за жена LE95

БАКНЕЖ MADNY Сребрена /Gold / Розово Злато Боја Студ Earring со 2 Карат Јасно Циркон Благородна Earring за

Оценка на посетителот:

DEN 235.00 -40 %
DEN 391.20
Залиха
Достапно за нарачка

net/en/ Шведска Пост 15-45 дена www. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.com Aramex 3-8 дена www.net/en/ DHL 3-8 дена www.com EMS 5-15 дена www. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.
Процесот На Проток
Подароци
Накит Одржување
Бренд Вовед
.com Fed Ex 3-8 дена www. Ви благодариме!
Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот БАКНЕЖ MANDY, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.net/en/ e Packet 7-20 дена www.
Производ Карактеристики
БАКНЕЖ MADNY Platinum /Gold / Розово Злато-Боја Студ Earring со 2 Карат Јасно Циркон Благородна Earring за жена LE95 Материјал : Бела Месинг,ААА Кубни Циркони
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава
Пакување : подарок завиткан слободни сомот торбичка пакет
Еколошки Стандард : олово & никел слободни
Облечен Повод : Годишнина / Ангажирање / Датира / Дневно / Свадбена / Предложи
Погодни за : Девојка / Жена / Пријател / Жена / Мајка
Фото Галерија
Пакување 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ви благодариме!
СОВЕТИ : Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга(далечна земја барање US $200).net/en/ Хонгконг Пост 15-45 дена www.hk Сингапур Пост 15-45 дена www.
Контакт 1. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Подарок Кутија (Наплаќа услуга), Ќе обезбеди бесплатен сомот торбичка за секое парче на jewelries, но не се обезбеди подарок кутија за слободни, ако треба подарок кутија ве молиме кликнете на сликата за да се купи. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл. Сомот Торбичка (Бесплатна услуга) 2. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Бакнеж Mandy
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
LE95
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
As Photos Show
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Бои:
Сребро.
Пакет:
Бесплатни Висок Квалитет На Сомот Торбичка
превозот:
Превозот во Светот
Цел Процес На Времето:
во рок од 48 часа
Фотографии:
Обезбеди Висок Квалитет На Фотографии
е-прилагодена:
Yes(MOQ
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Купувачи како што избираат