.

.

Кејт Фотографија Позадина Вечер Мрак Песочна Плажа Фото Позадина За Лето Свадба,Забава,Децата Фотографски Позадина

Кејт Фотографија Позадина Вечер Мрак Песочна Плажа Фото Позадина За Лето Свадба,Забава,Децата Фотографски Позадина

Оценка на посетителот:

DEN 1631.52
Залиха
Достапно за нарачка


Молиме забележете : Прво : 1.Нашиот сите производи се печатени со микрофибер (густа ткаенина,памук)(перат,брчки слободни,повторна употреба). 2,на Оваа големина е едно парче,тоа е лесна. 3.Ќе добиете само во позадина без да застане. 4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината, бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем. 5.Овие три димензии (погоден за деца,бебе,новороденче,),Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене. Второ : Постојат некои предлози за вас пред да ја користите оваа позадина : 1,треба да биде укината превозот, ќе постојат некои плитки брчки на позадина, можете да железо тоа да се изедначи ги поминат лесно. 2,Оваа позадина може да биде, исто така, се мијат под ладна температура. за перење, исто така, може да ги отстраните брчките. 3,превиткајте го кога не го користите.

Карактеристики на предлогот

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Стил:
Деца
Број На Модел На:
YY00569
Материјал:
Микрофибер
За:
Природата,фото backdrops
исто така и за:
деца,свадба,новороденче,деца,бебе
Употреба:
фото студио позадина,Ткаенина backdrops за фотографија
исто така да го користите:
позадина фотографија,позадина фотографија,penteadeira
исто така, можете да го користите за:
фотографија студио потекло,achtergronden voor fotostudio
Стил:
фото студио позадина,позадини за фото студио 10x10ft
исто така може да го користите:
повеќе од $50=брза испорака слободни

Купувачи како што избираат