.

.

Нови 12 изборни Бои 40pcs/пакет Обоена Турција Marabou пердув евтини Волнеста Bugger Врзување материјали quilling пердув рака избрани

Нови 12 изборни Бои 40pcs/пакет Обоена Турција Marabou пердув евтини Волнеста Bugger Врзување материјали quilling

Оценка на посетителот:

DEN 85.92
Залиха
Достапно за нарачка


Нови 12 изборни Бои 40pcs/пакет Обоена Турција Marabou пердув евтини Волнеста Bugger Врзување материјали quilling пердув рака избрани
Карактеристики : Ова е турција marabou quilling пердув, материјали за herl мамка за врзување и волнеста bugger лета.
Спецификација :
Должина : Нерегуларни, меѓу 8-18cm
Бои : имаме 12 бои за да изберете од
Пакување : 40 парчиња/кеса во една боја

Карактеристики на предлогот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
парче
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
ФТУ-1
Бренд Име:
Кралската Sissi

Купувачи како што избираат