.

.

Кинески стил led таванот светлина круг спалната соба светилки модерниот краток акрилик балкон осветлување

Кинески стил led таванот светлина круг спалната соба светилки модерниот краток акрилик балкон осветлување

Оценка на посетителот:

DEN 3444.00 -22 %
DEN 4416.00
Залиха
Достапно за нарачка

детали за производот

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
LED 48CM бела светлина, LED 48CM топла светлина, 48CM steplessdimming
Wattage:
21-30W
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
CHUSUKRU
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
бамбус
Употреба:
празник
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
> 20
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Кревет Во Соба
Заврши:
никел
сертификација:
CCC,CE,CQC,FCC,RoHS
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
220V
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
9906
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Кујна, Студија, Постелнина Соба, Бања

Купувачи како што избираат