.

.

Топла продажба Модни Multifuction Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Drainboard Бања Сапун Носителот,Бесплатен превозот.

Топла продажба Модни Multifuction Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Drainboard Бања Сапун Носителот,Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Материјал : Животната средина ПП пластични
Шупливи дизајн, потрошувачка и вентилација, не е лесно да се одгледуваат бактерии,
Веднаш до мијалникот за кујнски и други остатоци на Мозоци,
За стакло, огледала, боја и дрво бои, плочки, вештачки камен ѕид.
Пакетот вклучува :
1 x Држачот за Ѕид Монтирани (не вклучувајќи сунѓери и сл. Gadgets)
1 x Морон
1. На вшмукување чаша се става во врела вода 1 минута, а потоа adsorbed на ѕидот,
2. Или беше подеднакво обложени со белка од јајце на задниот ѕид, а потоа сушени адсорпција, тоа ќе биде многу силен
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. 3.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. 4.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. 1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата компанија не рамо било давачки во земјата на дестинација. 2. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. 3. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
1. 12 месеци Гаранција. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детални Продавачот Рејтингот 2. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. 3. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Пластични Тип:
PP
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Перење Подлога
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
miao-527
Бренд Име:
Halojaju
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Садовите Тип:
капак
Употреба:
Садови
Име на производ:
Куките
Број На Модел На:
кујнски прибор
За животната средина:
Кујна, спална соба, бања, трпезарија, итн.
е - прилагодена:
Yes
боја:
Бела, Зелена, Сина
Објектот:
Чување На Носителите На
Функција:
Мултифункционален, потрошувачка багажник

Купувачи како што избираат