.

.

жените подарок збор за Накит Убава 9-10ММ AAAA Природните Слатководни бисери ѓердан затворач

жените подарок збор за Накит Убава 9-10ММ AAAA Природните Слатководни бисери ѓердан затворач

Оценка на посетителот:

DEN 5491.00 -48 %
DEN 10560.00
Залиха
Достапно за нарачка


-Ве молиме наведете вашиот реден број(s) и e-mail адреса за сите прашања
превозот
Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
EMS за Постигнување на 7-14 дена,
DHL за Постигнување на 4-10 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.
Ве молиме ни e-mail наскоро .
П Дали ви се комбинираат на превозот?
A : Нашите превозот е бесплатен за светот, само неколку долари осигурување надомест
П : Може да ј се добие мојата ѓердан или нараквица во подолг или пократок должина?
A : Да, само кажете ни ја вашата prefered должина, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. Само кажете ни ги вашите prefered затворач и плати некои дополнителни такси, ние може да го прилагодите вашиот објект како вашето барање. Ве молиме контактирајте со нас за промет на големо детали
П : може да ви испрати комбинираат фактура во друга земја?
A : жал ми е. Ние нудиме најдобрите бисери на конкурентни цени, и нашиот занает е НАЈДОБАР.
Во целиот свет,95% од слатководни бисери сите доаѓаат од Кина.
П; Дали ви трговија на големо?
A : Да, ние сме оригинална снабдувач.
Може да се купи вистински бисер тука со повеќето врвен квалитет и најдобра цена !!!!
Сите фабрика за директна продажба!
Професионални производство, за квалитет, прифатлива, добредојдени да се распрашува!
Бисер големина : 4-16mm,Силен сјај
Внатрешниот ѓердан должина : 43-45см
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Трговија на големо Позитивно член
Добредојдени сте да ми Продавница
На ѓердан е нанижани на двојно свила теми, заврзана помеѓу секој бисер за сигурност и издржливост, заврши со многу елегантен Сребро Затворач.
-Ако објектот е дефектен, ни e-mail за наплата на аукција затворање цена. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
-Целосна наплата или размена важи 30 дена по извршената уплата е потврдена.
-Сите не-производ поврзани со надоместоците (како што е превозот, трансакција, обработка на уплатата, и
осигурување), не се враќа. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.
П : Што велат дека овие се вистински бисери, зошто цените се толку ниски?
A : Ние сме оригинална снабдувач, а ние ви ги нудиме најдобрите бисери накит по многу ниски цени. но, ние може да се комбинираат превозот вашите елементи Природни бисери; квалитет - цена цена 800 AAAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цената од 300 ДОЛАРИ AAAA+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 220 ДОЛАРИ AAAA Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 70 ААА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 40 ААА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена 26 ДОЛАРИ АА+ Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 20 ДОЛАРИ АА Мушка големина 9-10мм ѓердан должина : 43-45см
Цена од 15 ДОЛАРИ, А Мушка големина 9-10мм Бисер ѓердани должина : 43-45см
поле 4 USD
По Услуга и Политика на Враќање :
-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Совршено Круг
Должина:
ability adjust
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Beautful подарок
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
ААА Накит за Подарок
14K ЗЛАТО ЗАТВОРАЧ Сребро кука нема кутија:
ѓердан ДОЛГО способност за прилагодување

Купувачи како што избираат