.

.

НОВИ година дами секси babtdoll Жените Транспарентен Nightwear Sleepwear Секси долна Облека Чипка Фустан и Г-String

НОВИ година дами секси babtdoll Жените Транспарентен Nightwear Sleepwear Секси долна Облека Чипка Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 450.00 -14 %
DEN 522.72
Залиха
Достапно за нарачка


Детали За Производот
Големина на Табела Единица : cm 1inch=2.54 см
големина Биста Lengt Колковите Купот на велика БРИТАНИЈА&О Големина ЕУ Големина НАС Големина
М 34"-36" 22.83" 36"-38" B-C 8-10 34-36 6-8
L 36"-38" 23.23" 38"-40" B-C 10-12 36-38 8-10
XL 38"-40" 23.62" 40"-42" B-C 12-14 38-40 10-12
Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . 2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако имате некој проблем со стока ве молиме контактирајте со нас прв пат ,ние wll се реши во прв момент до сте задоволни ,ви благодарам. 2 Ако ви се допаѓа ве молиме да ни остават 5 ѕвезди потоа правите фотографии и да ни кога следниот пат кога ќе купат стоки во нашата продавница ние ќе испрати подарок за вас , ви благодариме за вашата поддршка .

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
Z0410
Ткаенина Тип:
Чипка

Купувачи како што избираат