.

.

2018 НОВИ 60PCS 3d помине уметност тиркизна rhinestones тркала ноктите декорација accessoires обезбедува алатки круг

2018 НОВИ 60PCS 3d помине уметност тиркизна rhinestones тркала ноктите декорација accessoires обезбедува алатки

Оценка на посетителот:

DEN 115.00 -5 %
DEN 120.96
Залиха
Достапно за нарачка


Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост.
Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети.
Облик : Тркалезна
Големина : 5mm
Количина : 60 PCS помине rhinestones во 1 тркала
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ ДЕКА ПОРАДИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ЕФЕКТ И КОМПЈУТЕРСКИ БОЈА, ВИСТИНСКИТЕ БОИ МОЖЕ ДА БИДЕ МАЛКУ ПОИНАКВА ОД СЛИКА
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени,
Ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена. Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. може да се врати за размена или наплата . Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела).
3) ве Молам оставете белешка во цел при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија , Бразил и руската Федерација,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.
7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1 тркала, 60PCS кристал
Големина:
5mm
Бренд Име:
Вкус-девојка
Тежина:
15g
Број На Модел На:
Круг Помине Rhinestones
Материјал:
ТИРКИЗНА
Обликот:
Круг
боја:
Сина

Купувачи како што избираат