.

.

Пренослив 6 компјутери/многу Складирање Кутија за Бонбони Чај,Мулти Бои Kawaii Складирање Метал Калај Кутија,Железо Складирање Организаторот за Мали Нешта

Пренослив 6 компјутери/многу Складирање Кутија за Бонбони Чај,Мулти Бои Kawaii Складирање Метал Калај Кутија,Железо

Оценка на посетителот:

DEN 265.00 -20 %
DEN 331.20
Залиха
Достапно за нарачка


Пренослив 6 компјутери/многу Складирање Кутија за Бонбони Чај,Мулти Бои Kawaii Складирање Метал Калај Кутија,Железо Складирање Организаторот за Мали Нешта
Стил : Метална Кутија
Големина : околу 5.5 cm*3.7 cm*2.4 cm
Боја : Мулти Убави Бои..
Функција : Погоден за Накит, Нане, Бонбони, Карти, Монета, Чај, Медицина, Торта, Храна, Прстен, Канцелариски материјал .. или други мали Производ Пакување...
Стил : Метална Кутија
Големина : околу 5.5 cm*3.7 cm*2.4 cm
Боја : Мулти Убави Бои..
Функција : Погоден за Накит, Нане, Бонбони, Карти, Монета, Чај, Медицина, Торта, Храна, Прстен, Канцелариски материјал .. или други мали Производ Пакување...
Пренослив 6 компјутери/многу Складирање Кутија за Бонбони Чај,Мулти Бои Kawaii Складирање Метал Калај Кутија,Железо Складирање Организаторот за Мали Нешта

Карактеристики на предлогот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
SNH033
Бренд Име:
changbvss
Решетки Количина:
1
Метал Тип:
Железо
Обликот:
правоаголник
Техника:
Сјајни
Функција:
Порибено
Употреба:
Дребулии
Материјал:
Метал
Капацитет:
1-4 парчиња на бонбони Алпите
Производот:
метална кутија за чување
Оптоварување:
20g
Спецификација:
about 5.5cm*3.7cm*2.4cm
Стил:
Цртан филм
Име:
Складирање кутија
боја:
Мулти Убави Бои...
Големина:
about 5.5cm*3.7cm*2.4cm
Материјал:
Метал
Стил:
Цртан филм
број:
SNH033

Купувачи како што избираат