.

.

LHLL-2 x ТЕШКИ Сребро Позлатен Автомобил Батеријата Терминали (Позитивни/Nagative) 4,8 AWG

LHLL-2 x ТЕШКИ Сребро Позлатен Автомобил Батеријата Терминали (Позитивни/Nagative) 4,8 AWG

Оценка на посетителот:

DEN 519.84
Залиха
Достапно за нарачка


100% Сосема Нов! Висок Квалитет Количина : 2 buc (Позитивни & Негативни) Позитивни и Негативни Терминали Прифати (Два x 4 мерач и два х 8 колосек) конекции Ален поставите завртки да се одржи жица безбедно 100% Сосема Нов!
Висок Квалитет
Количина : 2 buc (Позитивни & Негативни)
Позитивни и Негативни Терминали Прифати (Два x 4 мерач и два х 8 колосек) врски
Ален го поставите завртки да се одржи жица безбедно
Боја : Сребрена
Пакетот вклучува :
1 x Автомобил Батеријата Терминал (Позитивно)
1 x Автомобил Батеријата Терминал (Негативни)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Тип:
терминал завртки
Број На Модел На:
нови пристигнување

Купувачи како што избираат