.

.

5pcs за FOXCONN MINIPCIE Конектор Заградата Висина 5.2 mm MINIPCIE Конектор 5.2 mm Висок

5pcs за FOXCONN MINIPCIE Конектор Заградата Висина 5.2 mm MINIPCIE Конектор 5.2 mm Висок

Оценка на посетителот:

DEN 472.00 -18 %
DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Превозот
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.2 mm MINIPCIE Конектор 5. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Белешки
1.
за FOXCONN MINIPCIE Конектор Заградата Висина 5.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.
Повратни информации
1. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.
Плаќање
1.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.2 mm Висок
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Гаранција И Наплата
1.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо. Негативни повратни информации не реши ништо. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.

Карактеристики на предлогот

боја:
носителот, конектор, сопственикот и конекторот
Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат