.

.

Madrry Исклучителна CZ Циркон Бакар Свадба Накит Сетови Femmes Партија Годишнината Подарок Regalo Сино Злато боја Bijoux Gioielli

Madrry Исклучителна CZ Циркон Бакар Свадба Накит Сетови Femmes Партија Годишнината Подарок Regalo Сино Злато

Оценка на посетителот:

DEN 790.00 -10 %
DEN 877.92
Залиха
Достапно за нарачка


Бела+Родиум позлатен
Бела+Злато позлатен
Blue+Родиум позлатен
Зелена+злато позлатен
Ѓердан Синџир Должина : 45см
Ѓердан pendant : 3cm * 0.5 cm
Обетки големина : 2cm * 0.5 cm

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Сина Родиум прстен 7, Сина Родиум прстен 8, Сина Родиум прстен 9, Бела Родиум прстен 7, Бела Родиум прстен 8, Бела Родиум прстен 9, Зелена златен прстен 7, Зелена златен прстен 8, Зелена златен прстен 9, Бела златен прстен 7, Бела златен прстен 8, Бела златен прстен 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
0233302501
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки+Ring
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Унисекс
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Madrry
боја:
сина,зелена,бела,златен позлатен,Родиум позлатен
Повод:
На Церемонијата,Партија
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни Nickle Слободни
специјалност:
boucle d'oreille, schmuck
Клучни зборови:
osito, conjuntos femininos,
Синџир Стил:
Слајд Синџир
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат