.

.

2 парчиња 6mm Леќа 3MP CS Mount HD видео надзор на камерата леќи на Камерата за Ден/ноќ CCD Безбедносен видео надзор на камерата Бесплатен Превозот

2 парчиња 6mm Леќа 3MP CS Mount HD видео надзор на камерата леќи на Камерата за Ден/ноќ CCD Безбедносен видео

Оценка на посетителот:

DEN 750.00 -8 %
DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


6mm Леќа 3 MP CS Mount HD видео надзор на камерата леќи на Камерата за Ден/ноќ CCD Безбедносна камера за видео надзор
Спецификација
1. HD 3.0 Мега Пиксели за IP Камера
2. Слика Формат : 1/2.5"
3. Фиксна Бленда
4. Смисла на Инфрацрвена/IR
Параметри
Отворот D/f "
Ф1 : 1.4
Фокусна Должина(mm)
6
Планината
КС
Хоризонтална Поле
53 Сте
Димензија(mm)
Φ28x29.6
Тежина(g)
41.2
М К Д(м)
0.2
Операција
Зум : Fix
Фокус : Прирачник
Ирис : Fix
Операција Температура
-20~+80
Се пече Фокусна Должина(mm)
9.7
Конструкција На Објектив
Сите Стакло, Метал
Пакување Листа :
2 x 1/2.5" HD 3.0 Мега Пиксели леќа

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Chuan Веи
Број На Модел На:
CW3MP06M

Купувачи како што избираат