.

.

Модата училиште торба Американски Облека платно Училиште Торба Гроздобер Училиште Торба за Тинејџер Девојки Multicolor Жените Maple Leaf Bookbag

Модата училиште торба Американски Облека платно Училиште Торба Гроздобер Училиште Торба за Тинејџер Девојки

Оценка на посетителот:

DEN 1154.00 -35 %
DEN 1775.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
училишни торби 11
Тип:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
Платно
Објектот Ширина:
6.2inch
Објектот Должина:
12.2inch
Објектот Висина:
19inch
Главен Материјал:
Платно
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
CAIWEI
Објектот Тежина:
0.48kg
Пол:
Унисекс
е-прилагодена:
Yes
боја:
како на сликата покажува
Повод:
Училиште/Патување

Купувачи како што избираат