.

.

Биро Новина Нови Гроздобер IQ Дрвена Кутија Загатка Мозокот Закачка Ум Загатки Игра Играчки за Возрасни, Деца

Биро Новина Нови Гроздобер IQ Дрвена Кутија Загатка Мозокот Закачка Ум Загатки Игра Играчки за Возрасни, Деца

Оценка на посетителот:

DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


Пакување : пластични shrink wrap
Објектот Големина : за 18 * 6.5 * 2.2 cm
Материјал : дрво
Содржи : 1 парче дрвена сложувалка
Погоден за група на контакти : 6 години, & UP, погодна за двете млади и стари
Мисија : да се стави сите дрвени делови во кутија

Карактеристики на предлогот

Предупредување:
не е за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Материјал:
Дрво
Стил:
Геометриски Облик
Број На Модел На:
HP152
Загатка Стил:
дрвена сложувалка

Купувачи како што избираат