.

.

2017 Топла Стил Плажа Носат Дигитални Печатени Жените Бански Секси Monokini Оглавник Backless Ракави Лав Едно Парче Костим За Капење Y01051

2017 Топла Стил Плажа Носат Дигитални Печатени Жените Бански Секси Monokini Оглавник Backless Ракави Лав Едно

Оценка на посетителот:

DEN 345.00 -20 %
DEN 431.52
Залиха
Достапно за нарачка


-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Нашите купување и дизајн тим ги развиваме нашите сопствени стилови и донесе на најновата улица мода од високо-улиците на Лондон, париз, Токио, Шангај &New York брзо до продавница подот. Ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
-Нема да не остави никакви информации за пратката . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
-Ако сте заинтересирани во промет на Големо, Пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт . Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нашите производи се продаваат во целиот свет и целната публика е моден свесен 18-35 жените носат на пазарот.
Производ Детали
-Тип : едно парче костим за капење
-Погоден За : пливање , сурфање, капење фустан,плажа спорт
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк . Ова брзо, флексибилно синџирот на снабдување, заедно со победничката формула на стил, квалитет, вредност и услуга е вклучена Na Dan Bao да расте брзо во супер меѓународниот на мало. Ние ќе го направи тоа за вас исто така. Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Y01051
is_customized:
Yes
подлога:
без подлога
Еластичноста:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Купувачи како што избираат