.

.

Стомакот танц носии високи бои камења 258 златни монети стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Стомакот танц носии високи бои камења 258 златни монети стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип

Оценка на посетителот:

DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


За стомак танц појас : ткаенини : злато парички Бои : како слики Size : слободен големина, должина : 150см, широк во средината : 23cm
NO. : FM6158

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Лен,Lycra,Микрофибер,Модални,Најлон,Spandex,Viscose
Број На Модел На:
FM6158
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат