.

.

СТП'Aimetis 1280 * 720 1.0 ПРАТЕНИК мини IP Камера ONVIF 2.0 2.8-12mm прирачник varifocal зум објектив P2P камери за надзор

СТП'Aimetis 1280 * 720 1.0 ПРАТЕНИК мини IP Камера ONVIF 2.0 2.8-12mm прирачник varifocal зум објектив P2P

Оценка на посетителот:

DEN 1320.00 -19 %
DEN 1629.60
Залиха
Достапно за нарачка

На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. * МЦП (IR-Намалување на-ОФ) филтер се потребни за подобра слика боја & квалитет. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра клиент искуства. Тие мора да бидат под resalable состојба.8-12mm прирачник varifocal зум објектив P2 P Plug and Play Со заградата
Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари!
Hi3518 E + OV9732 е Hi3518 E + OV9712 надградба, по надградба на повисока резолуција, постабилна.
Опис на производот * Висока Дефиниција 720 P излез, резолуција 1280x 720. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. 264 Видео рамка цена : до 25fps Видео bit rate : 128kbps ~ 6 Mbps SNR : 42d B Минимална осветлување : 0 Lux (IR ЗА) Мрежа : 1 * RJ45,10 / 100, Поддршка RTSP / FTP / PPPOE / DHCP / DDNS / NTP / UPn P / SMTP ONVIF : Поддршка РОЕ : Поддршка на Компресија : G. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба.5 V ~ 5 V напонски сигнал). Параметар : главната чип : Hi3518 E + OV9732 Видео резолуција : 720 P 1280 × 720 Ефективни пиксели : 1 MP Видео компресија стандарди : H.0 ПРАТЕНИК мини IP Камера ONVIF 2. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати.RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, DHCP, DNS ONVIF : Поддршка Аудио : Влез и излез Температура : -20 целзиусови степени до +55 целзиусови степени Влажност : 10% до 90% Жица : Водоотпорен Доставени Напон : DC12 V / Опција Рое (802. * Day / Night mode поддршка надворешни активира од ЦД-а (или 3.
Ви благодариме за вашата шопинг
.3 во) Димензии : 38 * 38mm Леќа : 3 MP 2.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$58.85
wy-приклучок-крај
1280*720 1.) Smart Телефон : мобилен далечински Мониторинг (i Phone, Android,) управување со мрежата Motion Detection : Поддршка за Откривање на алармот : алармот пораки, аларм клиенти Периферните проширување интерфејс : Аудио влез Максималната Далечина Бр. 711 ПРИВАТНОСТ : Поддржува четири блок област Блок Изложеност контрола : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Ден и ноќ функција : преку IR-НАМАЛУВАЊЕ на двоен филтер за префрлување, поддршка за боја на црно Видео прилагодување : поддршка контраст, осветленост, сатурација, острината и огледало слика ротација на вредноста Далечински операции : system settings, крак за управување, управување со сметката, WEB Пребарувач : Поддршка за ВЕБ далечинска конфигурација (ОДНОСНО, Safari, Google Chrome, Firefox и сл.8-12mm Агол : 120-30 степени упатство за употреба : 1, ако има некој VR, ТОА ISP2 P, инсталација дијаграм :
Гаранција :
1. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Повратни информации : На клиентите задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со стоки и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да испрати негативни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Технологија:
Инфраред
Бренд Име:
СТП'Aimetis
IR Растојание(м):
10m
Напојување(V):
12v
Потрошувачка На Енергија(W):
120mA
Сензор:
CMOS
Алармот Акција:
E-Mail Фотографија,Локалните Алармот
Димензии (L x W x D)(mm):
38*38
Агол На Гледање (Степен):
120-30°
Конективност:
IP/Жичана Мрежа
Сензор Бренд:
SONY
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 98,Windows XP,Windows 7,Windows 8
Тип:
ip камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Минимална Осветлување(Лукс):
120-30°
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Мрежен Интерфејс:
RJ-45 10/100Mb Ethernet Слот
Стил:
Мини Камера
Број На Модел На:
PAS-01
Специјални Функции:
безжична камера
Леќа (mm):
2.8-12mm
Аудио Излез:
IP

Купувачи како што избираат