.

.

Многоцветни рипка боул декорација камен стаклена вазна риба резервоарот рамен монистра големина 1.7-2 cm градинарство Уредување Вазна Додатен

Многоцветни рипка боул декорација камен стаклена вазна риба резервоарот рамен монистра големина 1.7-2 cm градинарство

Оценка на посетителот:

DEN 1119.00 -29 %
DEN 1576.80
Залиха
Достапно за нарачка


многоцветни стакло рамен монистра вазна риба резервоарот аквариум декорација Уредување камен големина 1.7-2 cm

ПЛАЌАЊЕ
Совети :
1.Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3.За Голема Цел Може Да Биде Понуден Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4.Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа .
SHIPPEMNT И ИСПОРАКА Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com Aramex експрес : 4-8days Следење website : Aramex.com ПРОЗОРЦИ експрес : 4-8 дена Следење website : ups.com Fedex експрес : 4-8 дена Следење website : fedex.com EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
Совети :
1.Над Испорака Брзина Само За Референца, Освен Зафатен Причина, Лошите Временски Услови, Било Да Предизвика Одложување.
2.Пост Воздух Mail На Источно-Europcan Земји, Јужна Америка Земја Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3.Експрес Обично Имаат Царина Прашање, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќа Данок
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
Било какви прашања, Контактирајте не Преку Meesage, E-mail, Или Трговија со Датот.
Контактирајте со НАС
Совети :
1.Можете Да Контактирате Со Оставање Порака На Aliexpress Или Е-Пошта .
2.Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа Во Работни Денови, Во Рок Од 36 Часа За Време На Викендите.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
tresbien
Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат