.

.

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z5 Компактен Кожа Случај за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Флип Паричникот Покрие Со Стенд

Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z5 Компактен Кожа Случај за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Флип Паричникот

Оценка на посетителот:

DEN 191.04
Залиха
Достапно за нарачка


Цртан филм Слики Телефон Случај за Sony Z5 Компактен Кожа Случај за Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Флип Wollet Покрие Со Штанд 100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За Sony Xperia Z5 Компактен Z5 Мини Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++

Купувачи како што избираат