.

.

Храбра Боја на Отворено Carabiner Кука 8CM D-Тип Заклучување Алуминиум Keychain Опрема, Залихи Воена Фанови

Храбра Боја на Отворено Carabiner Кука 8CM D-Тип Заклучување Алуминиум Keychain Опрема, Залихи Воена Фанови

Оценка на посетителот:

DEN 336.00
Залиха
Достапно за нарачка

Наслов : bold боја D-заклучување carabiner Димензии : 78 × 42 ¢ 7.5 mm Материјал : Висока јачина алуминиум легура Тежина : околу 20g Боја : Multicolor Производи со користење на висока јачина алуминиум, елоксирани површина, целото тело боја мат површина по поцинкуван, не исчезнат, носат-отпорни, телото свежо печатени предупредувања. Овој производ е повик за надворешна употреба, брзо ја спушти слушалката патување обично се користи во ангажирање на некои од апарати (како што се kettles, шалови, крпи, итн.), користете многу широк опсег, може да игра слободно, обично, исто така, се користат за декорација кеси и рекреација Keychain . Не-носечките за качување заштита! Во неволја? Не паника, вие не сте првиот беспомошни луѓе, нема да биде последен. Имаат самодоверба, не се откажат надеж за живот. Можете навистина добро надвор од опасност, целосно до вас, во зависност од вашата волја и вашите акции.
испорака
По плаќањето е успешна, ние ќе брод колку што е можно поскоро. Ако можете да добиете пакет на вашиот микроблогирање VK и ITAO шоу, ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде попуст.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Карактеристики на предлогот

боја:
златна, црвена, сина, црна
Тип:
Carabiners & Quickdraws

Купувачи како што избираат