.

.

Нов Цртан филм Маслото Сликарство Постери Расадник Понуди Платно Ѕид Уметнички Слики за Детска Соба Декорација Дома Декор Без Рамка

Нов Цртан филм Маслото Сликарство Постери Расадник Понуди Платно Ѕид Уметнички Слики за Детска Соба Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note :
1, боја може да биде малку поинаква, бидејќи на компјутерски монитор амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.2 cm.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
10x15 cm без рамка, 13x18 cm без рамка, 15x20 cm без рамка, 18x24 cm без рамка, 20x25 cm без рамка, A4 21x30 cm без рамка, 30x40 cm без рамка, 40x50 cm без рамка, 50x70 cm без рамка, 60x80 cm без рамка
Бренд Име:
Сигурен Живот
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
HC268
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Дома декорација:
Ѕидот Уметнички Слики Постер
Стил:
Модерната Нордиските Расадник Платно Масла
класично сликарство:
Декорација На Слики
Тип:
постери и цртежи
Сцена:
ѕид слики за детска соба
Уникатен Подарок за Деца:
Yes
во парк:
Yes
Dropshipping:
Yes
Пакет:
Валани во Цевка

Купувачи како што избираат