.

.

2018 Бесплатен Превозот На Final Fantasy Lunafreya Нокс Fleuret Костим Cosplay Бела Брендови Вечер Фустан

2018 Бесплатен Превозот На Final Fantasy Lunafreya Нокс Fleuret Костим Cosplay Бела Брендови Вечер Фустан

Оценка на посетителот:

DEN 2879.52
Залиха
Достапно за нарачка


Подолу е нашиот едноставен и Среќен Политика на Враќање за вашиот референца :
1. Потребни информации за примачот :
Полно Име
Детали адреса треба да имаат град/округ.
Ако се врати пакет е оштетени или загубени за време на превозот, тогаш ќе треба да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ние сме во можност да ви даде надоместок.
Ако пратката се враќа поради примачот отсуство во градот, ние сме само може да се издаде половина наплата.00 kg
Група : Возрасни
Големината на Табелата за Жена
Известување
Бојата на објектот добиени од вас може да биде малку различен, со тоа што се прикажани на сликите, која е предизвикана од страна на светлината на екранот разлика.
Сепак, во неколку услови што се во можност да се добие наплата :
Ве молиме уверете се дека предмети вратени се сите во нивната оригинална услови. итн
Контакт телефонски број
Точно ПОШТЕНСКИ код
Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека ако пратката се враќа поради неточни информации ние сме само може да се издаде половина наплата. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по приемот на предмети.
Ќе добиете вашиот наплата кога ќе го добиете вашиот врати пакет по нашите КК. Ве молиме исто така, им овозможи 1-3 см разлики во големината поради прирачник за мерење.
2018 Бесплатен Превозот На Final Fantasy Lunafreya Нокс Fleuret Костим Cosplay Бела Брендови Вечер Фустан
Персонализација на костими за Партии, ноќта на Вештерките и Специјални прилики. Ние сме повеќе од среќни да ви даде $3 Купони кон вашата следна цел како клиент учтивост. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Во светот превозот! Ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Лесно и Среќен Политика на Враќање
Под премисата на нашите напори на 100% на вашата задоволување, ACGN станица нуди едноставен и среќен политика на враќање за сите наши ценети клиенти.
Враќање на средствата ќе биде изречена во случај дека предметите не се како што е опишано. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да бидете среќни, бидејќи ние знаеме дека зборот на устата е најдобра реклама. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви непријатности тоа може да предизвика вас. Ако имате било какви проблеми или проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате прво, пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере и да бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се одржи редот. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека тоа ќе трае 3 до 5 работни дена.
Извор : Final Fantasy Cosplay
Карактер : Lunafreya Нокс Fleuret
Пол : Жените
Компоненти : Фустан
Ткаенини : Униформа Платно
Прикажана Боја : Бела
Тежина : 1. По КК, ако проблемот е ист како вашиот опишани, ние ќе обработиме вашиот RMA навремено и наплата тебе.
Како да се откаже нарачка?
Како што веќе истакна дека во ACGN станица ние нудиме наменска и Никој-наменска услуга за некои предмети.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, XXS, One Size, 5XL
Извор:
Final Fantasy
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Gesikai
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Единствен Платно
Знаци:
Lunafreya Нокс Fleuret
Извор:
final fantasy cosplay
Прикажана Боја:
Бела
Тежина:
1.000kg
група:
Возрасни лица
Ткаенини:
Единствен Платно

Купувачи како што избираат