.

.

Shugo Chara! аниме Карактери hinamori amu & hoshina utau фрли перница покриваат телото Pillowcase

Shugo Chara! аниме Карактери hinamori amu & hoshina utau фрли перница покриваат телото Pillowcase

Оценка на посетителот:

DEN 1003.00 -5 %
DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$16.99
$18.99
$18.99
wy-приклучок-крај
Shugo Chara! аниме Карактери hinamori amu & hoshina utau фрли перница покриваат телото Pillowcase
примерокот

Карактеристики на предлогот

Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2 way, 50x150cm Peach skin, 50x160cm 2 way, 50x150cm 2 way
is_customized:
Yes
Бренд Име:
cirno е продавница
Ткаенина Count:
20
Техника:
Nonwoven
тема count:
100TC
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница
Шема:
Печатени
Тип:
Pillowcase
одделение:
одделение А
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
телото pillowcase
Стил:
аниме карактер
Материјал:
2way & Праска кожата

Купувачи како што избираат