.

.

Класична боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци gril millinery коктел капи MYQ060

Класична боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци gril millinery коктел

Оценка на посетителот:

DEN 1092.00 -5 %
DEN 1149.12
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Класична боја fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ060 ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MYQ060
Стил:
Новина
Материјал:
Пердув
Големина:
Approx 15cm
боја:
повеќе бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,Cocktai,по Повод Настанот,Трка
Стил:
Headbands

Купувачи како што избираат