.

.

9PCS Хром vanadium подолго топката главата инфериорни мазна внатрешна хексагонални клуч сет 1.5 2 2.5 3 4 5 6 8 10ММ

9PCS Хром vanadium подолго топката главата инфериорни мазна внатрешна хексагонални клуч сет 1.5 2 2.5 3 4 5

Оценка на посетителот:

DEN 160.80
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Тип:
Клучеви,Комбинација
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
171mm
Бренд Име:
VIDONIA

Купувачи како што избираат