.

.

Meiana Средно Виолончело Стрингови Професионални Алуминиум Магнезиум Виолончело Стрингови A D G C 4Pcs/Set Бесплатен Превозот

Meiana Средно Виолончело Стрингови Професионални Алуминиум Магнезиум Виолончело Стрингови A D G C 4Pcs/Set

Оценка на посетителот:

DEN 950.00 -10 %
DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов
Две Големина одберете : 3/4 4/4
Алуминиум Магнезиум Стрингови
Пакет Листата :
1 сет * Виолончело Убоди

Карактеристики на предлогот

боја:
4 4, 3 4
Број На Модел На:
Средно Стрингови
Употреба:
Виолончело Употреба
Големина:
4/4 3/4

Купувачи како што избираат