.

.

МАПАТА Сензор За HYUNDAI Azera Придружба Битие Дедо XG300 XG350 KIA Amanti Оптима Рио Sedona 39300-38100 39300-38200

МАПАТА Сензор За HYUNDAI Azera Придружба Битие Дедо XG300 XG350 KIA Amanti Оптима Рио Sedona 39300-38100 39300-38200

Оценка на посетителот:

DEN 384.00 -8 %
DEN 417.60
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Дел Број : 39300-38100 3930038100 39300-38200 3930038200 Fitment : 2004-2006 Kia Amanti 3.5 L 3497 CC V6 ГАС DOHC 2007-2009 Kia Amanti 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC 2001-2006 Киа Оптима 2.4 L 2351 CC l4 ГАС DOHC 2006-2008 Киа Оптима 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC VIN : 4 2003-2005 Киа Рио 1.6 L 1594 CC l4 ГАС DOHC 2001-2002 Киа Рио 1.5 L 1493 CC l4 ГАС DOHC 2006-2007 Киа Рио 1.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC 2006-2007 Kia Rio5 1.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC 2007-2010 Kia Рондо 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC 2005 Kia Sedona 3.5 L 3497 CC V6 ГАС DOHC 2007-2009 Kia Sorento 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC 2008-2009 Kia Sorento 3.3 L 3342 CC V6 ГАС DOHC LX 2005-2006 Kia Sorento 3.5 L 3497 CC V6 ГАС DOHC 2011-2012 Kia Sedona 3.5 L 3470 CC V6 ГАС DOHC LX 2006-2010 Kia Sedona 3.8 L V6 3778 CC ГАС DOHC 2006-2011 Hyundai Azera 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC 2007-2011 Hyundai Azera 3.3 L 3342 CC V6 ГАС DOHC 2007-2008 Hyundai Придружба 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC GLS 2009-2011 Hyundai Genesis 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC 2003-2005 Hyundai Santa Fe 3.5 L 3500 CC V6 ГАС DOHC 2001-2006 Hyundai Santa Fe 2.4 L 2351 CC l4 ГАС DOHC 2007-2009 Hyundai Santa Fe 3.3 L 3342 CC V6 ГАС DOHC 2006-2009 Hyundai Santa Fe 2.7 L 2656 CC V6 ГАС DOHC 2006 Hyundai Santa Fe 3.5 L 3467 CC V6 ГАС DOHC 1999 Hyundai Sonata 2.5 L 2493 CC V6 ГАС DOHC 2006-2010 Hyundai Sonata 3.3 L 3342 CC V6 ГАС DOHC 1999-2005 Hyundai Sonata 2.4 L 2351 CC l4 ГАС DOHC 2007-2012 Hyundai Veracruz 3.8 L 3778 CC V6 ГАС DOHC GLS 2001 Hyundai XG300 3.0 L 2972 CC V6 ГАС DOHC 2002-2005 Hyundai XG350 3.5 L 3500 CC V6 ГАС DOHC
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
3930038200
Тип На Сензор:
Холцер
Бренд Име:
ZCAUTO
Мерен Опсег:
3930038100
Hysteresis:
7472344 82344
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Резолуција:
39300-38100
линеарна:
39300-38200
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Повторливост:
550766 103118

Купувачи како што избираат