.

.

Спојката Костур Лост Држачот За Kawasaki KX250F 2011-

Спојката Костур Лост Држачот За Kawasaki KX250F 2011-

Оценка на посетителот:

DEN 852.00 -9 %
DEN 935.52
Залиха
Достапно за нарачка


Кабелски Спојки Лост Костур/Носителот . Со сплит костур дизајн за лесна монтажа, без да се отстрани било која друга бар монтирани додатоци како што заврши околу рака чувари или костец.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Спојки Костур
Материјал : Алуминиум
Во Боја : Сребрена
Карактеристики брзо се прилагоди спојки костур
Прецизност фрлија алуминиум со сребро насликани завршувањето
Високиот квалитет и многу издржливи
Директните за ОЕМ замена
Прифаќа ОЕМ или ОЕМ тип спојки држела
Fitment :
Го заменува ОЕМ дел # 13280-0118.
За Kawasaki KX250 2005-2007
За Kawasaki KX250 F 2011-2016
За Kawasaki KX450 F 2009-2016
Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купување.
Мојата крајна цел е да се остане задоволството на клиентите во секоја од нивното купување.
Ако сте задоволни со мојата услуга, ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ви благодарам многу!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
H2CNC
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Име На Модел:
CPA002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
спојката костур

Купувачи како што избираат