.

.

Трговија на големо и мало Бесплатен превозот Месечината и Manatee Т-Маица Лето Стил 3d печатење т кошула tees блузи pullover camisas за жени мажи

Трговија на големо и мало Бесплатен превозот Месечината и Manatee Т-Маица Лето Стил 3d печатење т кошула tees

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа е Стандард во Азија Големина , обично 1-2 големина помала од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина. Ако обично се носат XL на ЕУ/САД големина , ќе е подобро да се избере 3 XL или 2 XL во нашата продавница . 2.Големината Референца е референца само , што се предлагаат да се користи владетел да се измери големината на вашиот облека(не на вашето тело) точно, ова ќе биде на повеќето прецизен начин. 3.Прирачник за мерење на податоци! Ве молиме овозможи 1~2cm отстапувања!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
Екипажот Вратот
Стил:
Моден
Бренд Име:
Cloudstyle
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
боја:
3D
дизајн:
Апстракт
Стил:
Повик
Тип:
тенок одговара
Погоден Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Погоден Група:
мажи жени
Потекло:
Hangzhou
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
квалитет:
Висок

Купувачи како што избираат